free hit counter code

بهترین لینک های هفته (۳) – شماره ۸ را حتما بخوانید!

در این پست تعدادی از بهترین مطالب مربوط به حوزه های توسعه فردی، وبلاگ نویسی، بازاریابی و فروش و … را که اخیرا مطالعه کرده ام، به اشتراک گذاشته ام. از این پس سعی خواهم کرد به قالب مشخصی برای این سری از مطالب برسم. بطور مثال تعداد مشخصی لینک را در هر پست معرفی کنم، یکی از مطالب را توصیه کنم ( هر چند که تمامی این مطالب عالی هستند ) و یا قوانین دیگری که به مرور به این سری از مطالب خواهم افزود.

 

1. درک شیوه صحیح قیمت گذاری بعد از دو سال!

به نظر من قیمت گذاری محصول ارتباط زیادی با عزت نفس دارد.  زمانی من هم این دیدگاه را داشتم که: قیمت کمتر، فروش بیشتر! اما بعد از چند ماه متوجه شدم که بیشتر از حد معمول کار می کنم و در انتهای ماه هم، درآمد چندانی ندارم به همین دلیل تصمیم گرفتم با بالا بردن قیمت علاوه بر کار کردن کمتر، زمان بیشتری هم برای  توسعه مهارت ها و تخصص های خودم ( برنامه نویسی php ) بدست بیاورم.

 

 

2. رابطۀ غذا و نویسندگی

شاهین کلانتری همیشه ایده های جالبی برای نوشتن دارد. بارها پیش آمده است که با کمک ایشان، به برخی از جنبه ها از زوایای دیگری نگریسته ام. در این نوشتار می آموزید که چگونه یکی از مسائل روزمره را به نوشته تبدیل کنید.

 

 

3. استیو وزنیاک از فرمول ساده خود برای خوشبختی می گوید

وازنیاک و فرمول خوشبختی اش. شدیدا این طرز فکر را دوست دارم و به طرز فکرم نزدیک است. حال خوب، بسیار مهم است و مثال صریح آن آقای وازنیاک است. در قسمتی از این متن می خوانیم:
توجه کردن به … فقط اوضاع را بدتر می کنم.
یا مثلا در مورد ماشینی که خط افتاده است فقط بگویید درستش می کنم و اجازه ندهید حالتان بد شود.

 

 

4. تویتر و رشد فردی
مدتی قبل با هشتگ توییت نویس آشنا شدم، اما علت وجود آن را درک نکردم، تا اینکه این مطلب را مطالعه کردم.

 

 

5. قاعدۀ ۸۰/۲۰ در وبلاگ نویسی

باز هم شاهین کلانتری و توصیه هایی برای وبلاگ نویسی. قاعده ی ۸۰/۲۰ بهترین قانون است!

 

 

6. همیشه میگن؛ ثروت یک قدم آنطرفه جرئته…!

همه ی ما ایده های بزرگی داریم ولی چقدر برای آن ارزش قائلیم؟ چقدر برایش ریسک می کنیم؟

 

 

7. آیا شما هم مشکل کمبود زمان دارید؟

مدیریت زمان و توسعه فردی مبحثی است که این روزها بسیاری به دنبال آن هستند .دیدگاه اول برایم تازگی داشت و البته منطقی هم به نظر می رسد. از حسین قربانی به خاطر این مطلب تشکر می کنم.

 

 

8. مخترع بیت کوین روز به روز ثروتمندتر می شود

رمز و راز هایی در مورد مخترع بیت کوین! واقعا برام جالب بود. و جالب انجاست که بیت کوین با تمام این حرف و حدیث ها باز هم.رشد کرده است!

 

 

9. ادعای “مرگ وبلاگ‌ها” تا چه اندازه ای درست است؟!

وبلاگ نویسی نمرده است! من نیز به تازگی و به درخواست دوست خوبم، بهراد جاود مطلبی به مناسبت روز وبلاگستان فارسی نوشتم که در آن به این نکته اشاره کردم که وبلاگ نویسی هنوز هم رونق زیادی دارد.

0

One thought on “بهترین لینک های هفته (۳) – شماره ۸ را حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید