تجربه ی کار پروژه ی آپانت

شبکه تبلیغاتی آپانت که بیشتر وبلاگ نویس ها آن را به عنوان سیستم کلیکی می شناسند و اغلب از این وبسایت و وبسایت های مشابه به کسب درآمد می پردازند، یکی از سیستم های کلیکی بسیار عالی و مناسب برای کسب درآمد به عنوان نمایش دهنده و شبکه ای مناسب برای آگهی دهنده ها می باشد. از جمله ویژگی های منحصر به فرد این شبکه تبلیغاتی برای آگهی دهنده گان می توانم به انعطاف بالای این شبکه در تعریف کمپین اشاره کنم. شما تقریبا با هر هزینه و شرایطی می توانید در این شبکه کمپین تعریف کنید.

مرداد ماه سال 1396 بود که این پروژه کلید خورد.

قرار بود که در یک بازه ی زمانی یک ماهه ، تبلیغات تلگرامی به سیستم کلیکی آپانت افزوده شود. همه چیز خیلی عالی پیش رفت و دقیقا سر زمان مشخص شده برنامه به پایان رسید ، برنامه به درستی بر روی کامپیوتر من که برنامه نوشته شده بود کار می کرد. اما وقتی که فایل ها به هاست منتقل شد، قسمت هایی از برنامه کار نمی کرد. این اتفاق همزمان شده بود با تاریخ اعزام ام به سربازی. تمام مدت شب را که فردای آن روز می بایست عازم میشدم بیدار ماندم اما متاسفانه مشکل پیدا نشد! و به ناچار پروژه نیمه تمام مانده و من عازم شدم.

یک ماه و نیم بعد ، در مرخصی میان دوره که از آموزشی برگشتم مشکل را پیدا کردم، علت casesentive نبودن ویندوز بود. برنامه روی سیستم خودم که ویندوزی بود کار میکرد اما روی سرور لینوکسی به دلیل کوچک بودن یک حرف L کار نمی کرد! (:

شما هم تجربه ی مشابهی دارید؟؟؟

0

دیدگاهتان را بنویسید