free hit counter code

نقش کیف پول در جذب پول بیشتر چیست؟

بیشتر از یک سال هست که کیف پولم رو عوض کردم و کیف پولی با ویژگی هایی که در ادامه خواهم گفت، خریداری کردم. شاید عجیب به نظر برسه و تصور کنید کیف پول هیچ نقشی در جذب پول نداره! ولی هر چیزی که به شما حال بهتری بده، اتفاقات و شرایط ( که پول هم شامل اونها میشه ) رو بیشتر به سمت شما جذب می کنه. اگر در مورد قانون جذب مقاومت دارید، قبل از خوندن ادامه این مطلب، به این کلیپ از آقای پناهیان نگاه کنید.

با توجه به مطلبی که گفته شد، برای جذب پول بیشتر کافیه حالتون رو خوب نگه دارید. یکی از بهترین راه های این کار انتخاب کیف پولی هست که حتی دیدنش هم به شما حس خوبی میده. همین امروز سری به بازار بزنید و کیف پولی رو که بیشتر از همه به شما حس خوبی میده رو بخرید. 🙂

 

اما قبل از خرید، بیاید با هم دیگه چند تا چیز دیگه هم به کیف پول مون اضافه کنیم تا وقتی اون رو در دست می گیریم حس بهتری داشته باشیم. قانون دوم من در موردم کیف پولم، تا نخوردن پول هست! همه ی ما از دیدن و لمس کردن پول های نو و تا نخورده لذت می بریم تا حدی که به سختی دلمون میاد پول نو و تا نخورده رو، تا کنیم! شاید باورتون نشه! اما از وقتی که کیف پولی خریدم که پول به شکل درست و تا نخورده در اون قرار می گیره، اغلب اوقات پول های من نو و تا نخورده است.

 

کیف پول من چیه؟

کیف پول خودم، همون ویژگی هایی که گفتم رو داره و مهترین ویژگی اش، قرار گرفتن پول به شکل درست و تا نخورده است. علاوه بر اون کیف فعلی من از چرم شتر و دست دوز هست که پدرم زحمت دوختش رو کشیدند و اینم یکی از نقاط قوت کیف پولم هست که حس خیلی خوبی بهم میده.

 

خرید آنلاین کیف پول

توی فروشگاه خاص باش سعی می کنم کیف پول هایی رو برای فروش قرار بدم که این ویژگی ها رو داشته باشه. یکی از بهترین کیف پول ها که خودم هم علاقه ی زیادی به خریدش دارم کیف پالتویی Enzo مدل N8709 هست، جنس از کیف پول از چرم مصنوعی هست و علاوه بر قیمت مناسبش، دوخت خیلی خوبی هم داره. می تونید همین الان این کیف پول از فروشگاه من به آدرس khas-bash.4kia.ir خریداری کنید.

 

پ.ن: این مطلب در مورد انتظارات شخصی من از یک کیف پول بود اما پیشنهاد می کنم علاوه بر فروشگاه خاص باش، سری به فروشگاه خاص واچ و ساعت های اون بزنید 🙂

0

دیدگاهتان را بنویسید