free hit counter code

چالش وبلاگ نویسی در وقت محدود!

امروز هنگامی که فید وبلاگ  و تاریخ ها را بررسی می کردم متوجه شدم که در زمان چالش وبلاگ نویسی سی روزه تقریبا هر روز در حال نوشتن بودم، اما بعد از اتمام چالش این روند کمی کند شده است. بطور حتم اگر به خودم اجازه بدهم، می توانم با کلی دلیل و مدرک، خودم را قانع کنم که وقتش را نداشته ام! این شد که یک چالش چهل روزه ی وبلاگ نویسی برای خودم ترتیب دادم تا از امروز آن را شروع کنم.

خوشبختانه این چالش کمی سخت تر از چالش سی روزه می باشد. در چالش پیشین، شخص می بایست به مدت سی روز و به صورت روزانه یک پست منتشر می کرد. اما در چالش پیش رو می بایست به مدت چهل روز، به صورت روزانه و هر روز در مدت 25 دقیقه یک پست نوشته شده و منتشر شود.

چالش در یک نگاه!

  • 40 روز
  • روزانه یک پست
  • در مدت زمان 25 دقیقه

مدت زمان 25 دقیقه می تواند صرف نوشتن و ویرایش یک پست و یا چندین پست شود.

اما چرا این چالش؟

از چالش گذشته متوجه شدم که با تمام سختی ها و کمبود زمان، باز هم می توانم به نوشتن بصورت روزانه متعهد باشم. اما به محض اینکه این چالش به پایان رسید، و با وجود اینکه مثل قبل، هر روز مشغول نوشتن بودم، حتی بیشتر از پیش! اما هیچ یک از نوشته هایم منتشر نمی شد. یعنی همان کمالگرایی پیش از چالش باز هم به سراغم آمده بود.

تعداد پیش نویس های وبلاگ

این چالش با توجه به شرایط فعلی من طراحی شده است و از آنجا که در حال حاضر بیشتر از 30 دقیقه فرصت وبلاگ نویسی ندارم، از طرفی خودم را متعهد می دانم که هر روز بنویسم. ( در مطلب دیگری راجع به این موضوع خواهم نوشت )، پس سعی می کنم با شروع چالشی دیگر، مجددا شرایط را کمی سخت تر کرده و خودم را متعهد به نوشتن کنم.

چالشی بسیار سخت در ایام نوروز!

چالش از 2 اسفند 96 شروع شده و تا 12 فروردین 97 ادامه دارد. ابتدا با خود اندیشیدم که چالش را طوری طراحی کنم که تداخلی با ایام عید نوروز نداشته باشد. اما همان طور که هر چالشی در ذات خود سختی هایی دارد، تصمیم گرفتم که چالش به تعداد روزهای عدد محبوب من یعنی 40 بوده و با دردسر ها و مشکلاتی مثل وبلاگ نویسی در سفر و … هم دست و پنچه نرم کنم.

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

فروشگاه عباس شکیباورود به فروشگاه