free hit counter code

چالش وبلاگ نویسی روز دوم ؛ حتی بعد از خواندن این مطلب هم ایده ندارید؟

این مطلب از سری دوم مطالب چالش وبلاگنویسی که توسط آقای لامعی ترتیب داده شده است می باشد. در اولین مطلب چالش وبلاگنویسی مقدمه ای نوشته شد. در این مطلب قصد دارم به یکی از نگرانی‌های اکثر دوستان اشاره کنم. در بازخورد هایی که از کامنت ها میشد گرفت، خیلی ها گفته بودند که نوشتن روزانه یک دوست به مدت ۳۰ روز کاری بسیار سخت است. همین ترس از زیاد بودن مطالب مانع از شروع کردن بسیاری از دوستان شده است. در این مطلب قصد دارم چند ایده به شما بدهم. پیشنهاد می کنم در همین راستا مطلب قبلی وبلاگ که با نام مردم از کجا این هنه مطلب برای وبلاگشان جور می کنند را نیز بخوانید.

۱. خودتان را در مرکز الهامات قرار دهید!

فکر می‌کنید چه چیزی باعث الهام بخشی به شما شود؟ بدون فوت وقت همان کار را بکنید. یکی از بهترین راه ها برای پیدا کردن ایده ی مطالب، خواندن دیگر وبلاگ هاست خوشبختانه های یکی از مزیت های چالش دسترسی ساده به دیگران وبلاگ نویسان می باشد با کمی صرف وقت و خواندن مطالبی که دیگران تا به حال در چالش منتشر کرده‌اند می توانید ایده پست بعدی خود را پیدا کنید.

۲. کامنت ها دوست شما هستند!

قسمت نظرات یک وبلاگ بهترین جای ممکن برای بدست آوردن ایده های ناب برای پست های بعدی وبلاگ شما خواهد بود. این مورد نه فقط برای این چالش بلکه برای همه وبلاگ نویسان توصیه می شود. فکر می کنم نیازی به توضیح بیشتری نباشد.

۳. هر کجا که متنی هست، شما هم باشید!

از توییتر، موتورهای جستجو، وبلاگ های دیگر و هر چیزی که فکر می کنید برای ایده گرفتن کمک حالتان باشد استفاده کنید. خلاصه هر کجا که متنی برای خواندن هست، شما هم باشید!

یکی دیگر از ایده هایی که میتوان در آن برای نوشتن وبلاگ استفاده کنی جستجوی تصاویر در موتورهای جستجو، سرویس های اشتراک گذاری تصاویر و .. است که به راحتی میتوان از داخل یک تصویر سوژه بسیار مناسبی برای پست بعدی خود به دست بیاورید.

در پایان توصیه می کنم به هر طریقی که فکر می کنید مطالب جدید ممکن است به شما الهام شود، سریعا آن راه و روش را در پیش بگیرید. البته حوشحال می شوم راه و روش خود را در قالب یک کامنت یا یک پست وبلاگ تان به اشتراک بگذارید.

سخن آخر آخر!

کمالگرا نباشید! فقط انجامش دهید.

 

0

۲ thoughts on “چالش وبلاگ نویسی روز دوم ؛ حتی بعد از خواندن این مطلب هم ایده ندارید؟

دیدگاهتان را بنویسید