free hit counter code
وبلاگنویسی

چطور فقط با نوشتن، یک مطلب عالی برای وبلاگ بنویسیم؟

در وبلاگ نویسی و خصوصا وبلاگ نویسی با تعهد و تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس حرفه ای، مهم ترین نکته نوشتن است و برای نوشتن داشتن ایده مهم ترین بحث است. اما بسیار پیش می آید که هدفی برای خود در نظر گرفته مثلا نوشتن روزانه یا طعم دادن به مطالب وبلاگ اما وقتی که زمان آن می رسد چیزی برای نوشتن ندارید! در اینصورت فقط یک روز عقب ماندن از نوشتن کافیست تا شما را به دلسردی بکشاند! اما صبر کنید!‌ من برای شما یک راهکار دارم. راهکاری که خودم در این زمان ها از ان استفاده می کنم و آن را طی ماه ها وبلاگ نویسی منظم ( اهدافی که در نظر گرفته ام مثل چالش وبلاگ نویسی سی روزی یا نوشتن روزانه هفتگی و …  ) بدست آورده ام.

 

همواره در مسیر ایده های جدیدی به شما می رسد

در این مدت آموخته ام که در وبلاگ نویسی همواره با پای در مسیر گذاشتن ایده ها و مطالب به ذهن خواهد رسید و بسیاری از مطالب وبلاگ از جمله همین مطلب را زمانی نوشته ام که در حال نوشتن یکی دیگر از نوشته ها بودم. از وقتی که این نکته را در وبلاگ نویسی آموخته ام، با دقیق تر شدن رد پای این قانون ابدی را در جای جای زندگی دیده ام! همواره برای شروع هر کاری همیشه اولین قدم ها نشان داده خواهد شد و اگر پای در راه بگذاری، قدم های بعدی را خواهید یافت.

تو پای به راه در نه و هیچ مپرس. خود راه بگویدت که چون باید رفت

 

تکنیک من برای نوشتن در زمان هایی که ایده ای برای نوشتن ندارم!

با آنچه که گفته شد، هر زمان که ایده ای برای نوشتن ندارم، تنها کاری که انجام می دهم به اولین ایده ام که همان نوشتن است، عمل می کنم. و تا آنجا این کار را ادمه می دهم که بالاخره یک مطلب عالی از آن بیرون بکشم. شاید در ابتدای راه رسیدن به این مقصود کمی سخت باشد، اما با کار کردن و تکرار آن به استادی بی نظیر در آن تبدیل خواهید شد.

مطلب بعدی: یک چاشنی مخصوص که باید به وبلاگ خود اضافه کنید!

 

نسخه ی نهایی!

فقط بنویسید و اجازه دهید افکارتان آزاد شوند. آنقدر این کار را ادامه دهید تا به یک مطلب عالی برسید! در هنگام نوشتن، هیچ مطلبی را سانسور نکنید در عوض به مطالب خود اجازه بدهید تا جا بیوفتند!

0

عباس شکیبا؛ علاقه مند به توسعه فردی و هر روز بهتر شدن. همیشه سعی می کنم در این مسیر، تجربیاتم را از طریق نوشتن با دیگران به اشتراک بگذارم.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید