free hit counter code
طراحی سایت

کمک به راه‌اندازی وبلاگ با وردپرس برای شما (پست موقت)

امروز صبح اولین پستی که خواندم از وبلاگ لیلا با عنوان مشابه بود. لیلا در این مطلب توضیح داده که به مناسبت تولد محمدرضا شعبانعلی تصمیم گرفته است به افرادی که قصد راه اندازی وبلاگ شخصی با استفاده از وردپرس دارند اما حس می کنند که به تنهایی توانایی انجام این کار را ندارند و یا با همراهی شخصی دیگر بهتر می توانند این کار را انجام دهند، کمک کند. به همین دلیل من هم تصمیم گرفتم این کار را به مناسبت تولد محمدرضا انجام دهم.

 

پیش از این هزینه ی طراحی سایت/وبلاگ شخصی وردپرسی 697 هزار تومان بود که به همراه دامنه ی رایگان یکساله و هاست ۱۰۰ مگ در نظر گرفته شده بود. اما من هم در تصمیمی مشابه قصد دارم به مناسبت تولد محمدرضا که خیلی ها از دوستان وبلاگ نویسم ایشان را آقا معلم می خوانند، از ۱ مهر تا ۶ مهر به افرادی که قصد راه اندازی وبلاگ شخصی ( فقط شخصی ) دارند کمک کنم و در ازای طراحی وبلاگ و وبسایت شخصی با همان کیفیت پولی بابت دستمزد نگیرم ( به جز هزینه ی هاست و دامنه ی که به عهده ی خود ایشان است )

 

برای این منظور می توانید با مراجعه به صفحه ی سفارش سایت شخصی وردپرسی از این تخفیف که  فقط تا ۶ مهر ۱۳۹۷ فعال می باشد، بهره مند شده و فقط با پرداخت کردن هزینه ی هاست ( ۱۰۰ مگ ) و دامنه ( ۱ ساله ) وبلاگ شخصی خود را با کمترین هزینه ( فقط هزینه ی هاست و دامنه ) بعلاوه SSL رایگان دریافت کنید.

 

1+

عباس شکیبا؛ علاقه مند به توسعه فردی و هر روز بهتر شدن. همیشه سعی می کنم در این مسیر، تجربیاتم را از طریق نوشتن با دیگران به اشتراک بگذارم.

۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید