free hit counter code
چالش,  وبلاگنویسی

۲ ایده برای نوشتن مطلب بعدی وبلاگ

به عنوان چهارمین مطلب وبلاگ قصد دارم ایده ی دیگری برای مطلب بعدی چالش به شما ارائه دهم. در صورتی که مطالب پیشین را نخوانده اید، حتما سری به قسمت آرشیو وبلاگ بزنید!

قبول دارم که گاهی اوقات نوشتن واقعا سخت می شود. زمان هایی هست که حس می کنید هر چه داشته و نداشته اید را در قالب پست هایی در وبلاگ خود منتشر کرده اید و دیگر حرفی برای گفتن ندارید! در این مطلب قصد دارم ۲ ایده ی دیگر برای زمان هایی که واقعا راه به جایی نمی برید به شما بدهم.

۱. آموزش دهید

بطور حتم در یک زمینه ی بخصوص تخصص دارید. یکی از مسائل یا سوالات که ممکن است هر کسی در زمینه ی تخصص کاری شما با آن مواجه شود را انتخاب کرده و چندین پست در مورد آن بنویسید! به عبارات چندین پست دقت کردید؟ لازم نیست که تمام مطالب را در قالب یک پست طولانی منتشر کنید. با انتشار سریالی یک پست هم به خواننده کمک کرده اید که کمتر خسته شود و هم تا مدتی مطالب مورد نیازتان را برای وبلاگ خود تامین کرده اید.

۲. نگاهی به آرشیو وبلاگ تان بیاندازید

معمولا این کار اکثر اوقات برای من جواب میدهد. همیشه از آرشیو مطالبم ، لابلای یکی از همان مطالب ایده ی جدیدی برای مطلب بعدی ام میگیرم. حتی گاهی از اوقات بعد از خواندن چند مطلب به خاطر می آورم که به خودم قول داده بودم در یک زمان مناسب مطلبی در مورد فلان موضوع منتشر کنم. البته گاهی هم متوجه می شوم که به در یکی از مطالب وعده داده بودم مطلبی در ادامه ی یکی از پست ها بنویسم! از جمله بزرگترین مزایای این کار خوش قول بودن خواهد بود ؛)

تا به این لحظه چندین مطلب در رابطه با ایده هایی برای نوشتن را با شما به اشتراک گذاشته ام که می توانید از آنها استفاده کنید. در صورتی که شما هم راه های دیگری در ذهن دارید حتما آن را با من به یکی از راه های کامنت یا تویتر به اشتراک بگذارید.

 

0

عباس شکیبا؛ علاقه مند به توسعه فردی و هر روز بهتر شدن. همیشه سعی می کنم در این مسیر، تجربیاتم را از طریق نوشتن با دیگران به اشتراک بگذارم.

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید